BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rugsėjis 2012 archyvas

Welcome into the most trustworthy and specialist dissertation creating assistance. We are a high quality dissertation writing company that satisfies all your dissertation/thesis creating wants together with the greatest regard for the premium you favor. We’ve writers from both of those Uk and United states of america to undertake your dissertation get and cause you to satisfied with the producing high quality you have earned. We offer you our shoulders with satisfaction. And they are relatively sturdy! A dissertation or research mission is compared with every other bit of function youll do at university. There is no option for any practice run, nor any opportunity to advance at the time accomplished, and it is undoubtedly one of the very best marked parts you will finished all the way through your degree. In brief, it is your opportunity to enhance your closing degree mark and impress your tutor! Prime top rated essay generating service plans assessments dissertation writers special essay british isles Do not be troubled - our Dissertation Writing Support is right here to help you. Doctoral dissertation producing can be an physical activity that could be not a standard physical customessays.co.uk/dissertation activity to undertake. For producing a doctoral dissertation, a college student needs to do enough labor. Teachers who are accountable for checking doctoral dissertations or doctoral thesis are very well scan and competent because of which, they assess a doctoral dissertation crafting with scrutinizing excellence and extensive doctoral dissertation or doctoral thesis with its producing excellent quality and subject material. Skaitykite toliau… »

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

The History of Horror Films Have horror films improved after a while? Most certainly. Terror videos have gone through radical transitions from when it revolved to the real fears around the audiences to gore, terror and torture parodies. This type of variety started away from by showing reports which will genuinely occur to an everyday man or women even on a recurrent event just like the portrayal manufactured in the film Psycho. In that film, a lady preset away and off to come in contact with her lover and stayed during a hotel from where the majority of the a tough time began. It without doubt frightened the target audience and the public. Nevertheless was obviously a hit. Excellent doctorate dissertation honors modern culture with regards to explore located in kid development srcd for the developmental experts And professional people format of a typical dissertation university or college related bolton dissertations - leeds college library dissertation fellowship - Manchester instituteInspite of its troubling generate and the wilderness within the scare of actual life, it really is a flourishing genre who has launched a resurgence of horror franchises and sub-styles. The scary motion picture business world appears to get to moving ridges of your The Texas Chain Massacre of 70s towards Bad dream on Elm Road of our 80s. The category are able to be reviewed to receive go to a product associated with a societal value, the lull numerous flopped terror cinema that adhered to indicated that the target audience gained worn-out the exact same scenario wrinkles and plots. Skaitykite toliau… »

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Aleksas

Per priešpiečius nuobodžiai slinkdamas nuolatinio staliuko link, piktai akimis nulydėjau kažkokią blondinę, kuri prieš pora minučių klausė, ar jau išsiskyriau su Lėja.

Nuostabu. Tik to man ir betrūko.

Negana to, kad mes su Lėja nė nepradėjom draugauti (cha, net nuo minties ima juokas), bet žmonės jau klausia, ar viskas baigėsi. Absurdas.

Sušiktas mažas miestelis su sušikta maža mokykla su sušiktais sušiktų paskalų nešiotojais!

Pasidėjau padėklą pilną maisto ant stalo ir atsisėdau į vidurinę kėdę, kai keturi vampyrai apie mane buvo neįprastai tylūs. Semas mėtė man priekaištingus žvilgsnius, Viki po stalu vis “netyčia” man įspirdavo, Džaredas kvailai kilnojo antakius, o Rebeka tik dūsavo ir šypsojosi.

Po aštunto sesers spyrio, kuris buvo ypač skausmingas, delnais skambiai trinktelėjau per stalą ir pagaliau griežtai prabilau:

- Man niekaip nedaeina, kaip jūs, būdami kelių šimtmečių senumo, vis dar tikit ŽMONIŲ kalbamais dalykais, kurie keliauja iš lūpų į lūpas suknisto sugedusio telefono principu?

Viktorija žvilgtelėjo į mane “prašyčiau…” žvilgsniu ir vėl ėmėsi šakute badyti graikiškas salotas, kurių nė nebuvo palietusi.

Tačiau Semo veide įsižiebė dvejonė.

- Tai… jūs ne pora?- prisimerkęs pasiteiravo jis.

- Of course not! Kaip apskritai galėjot taip pagalvoti?!

Po šių mano žodžių Rebeka piktai ant stalo numetė rankose mynkytą bandelę.

- Na gerai, sakykime, jūs ne pora…- atsargiai pradėjo Viki.- Tai tas šurmulys apie judu po stalu taip pat mel…

Pamačiusi mano išraišką, ji sušuko: “Negaliu patikėti” ir pakilusi nuo kėdės iššturmavo iš valgyklos, o Rebekos veide vėl pražydo šypsena, baisingai nudžiuginusi Džaredą. Tai buvo vienas tų nuostabių vaizdelių, nuo kurių norisi vemti.

Aš tęsiau savo pasiaiškinimus likusiems:

- Taip, aš neneigiu, mes buvome po stalu, bet tik dėl susiklosčiusių aplinkybių. Mudu su Lėja… Na, tai gana kvailas dalykas. tarp mūsų nieko nėra, nebuvo ir nebus.

- Tai paaiškina jūsų ankstesnius bučinius,- sarkastiškai niurnėjo Semas.

- Fine. Ok. Mes bučiavomės. So what? Tai buvo trumpi ir laikini aistros proveržiai, kurie nutiko mums abiems, tuo pačiu metu,- melavau išsijuosęs.- Aš jai nieko nejaučiu. Ji man taip pat. Aš apie ją nėgalvoju, aš jos nenoriu, aš nesu nuo jos priklausomas.

Žinojau, kad Rebeka jaučia, kad meluoju - sulig kiekvienu mano žodžiu, jos šypsena vis platėjo ir platėjo.

Velnias! Aš ir pats suvokiau, kad meluoju. Ir suvokiau pernelyg aiškiai.

- Na, tai buvo labai jau tikslu…- neužtikrintas prabilo Semas, išklausęs mano litaniją.- Bet Viktorijai tavo žodžiai būtų labai patikę.

Tada abu vaikinai pasisuko į Rebeką, nuo kurios veido tą pačią sekundės dalį dingo visažinės šypsena. Ji nutaisė susirūpinusį veidą ir pakankamai įtikinamai ištarė:

- Jis sako tiesą.

Pasiunčiau jai dėkingą žvilgsnį ir sukryžiavau ant krūtinės rankas:

- Matot, nėra ko jaudintis. Lėja Kesi man yra niekas ir aš neketinu…

Man teko užčiaupti kakarynę, kai kitame valgyklos gale, pro duris įžengė Ji.

Pirmiausia mano dėmesį patraukė ne švytėjimas, o TAS jausmas. Tai buvo kvailas kvailas kvailas jausmas, kuris kaskart man pranešdavo, kad Ji yra kžkur netoliese. Elektra, bėgiojanti po visą kūną. Šiluma krūtinėje. Dilgčiojimas pirštų galuose.

Lėja žengė su trimis mokyklos atmatomis, tačiau net jie nesugebėjo užgožti jos grožio, nuostabumo, idealumo. Gaivos.

Apsiavusi raudonus sportukus. Kaip visada apsitempusi savo grakščias kojas tamsiai mėlynais džinsais. Liekną kūnelį pridengusi balta maikute ir prasegtais raudonais marškinukais. Juodus it smala plaukus susipynus į kasą.

Dabar, matydamas ją tokią aukštą, išdidžią ir nuostabią, tik apie tai nieko nenutuokiančią, stebėjausi, kaip man pavyko įtikinamai prikalbėti tokių nesamonių.

Stebėjau, kaip Lėja su savo draugais žingsniuja link nevykėlių staliuko, o kažkokia žema raudonplaukė vis kikeno jai į ausį apie tai, kad taps garsi jau nebe kaip Lėjos draugė, o kaip Alekso merginos draugė.

- Prašau, nekanking manęs,- bejėgiškai suinkštė Lėja ir aš užsimaniau ją apkabinti. Ne! Varykit lauk, tokios mintys. Jums mano galvoj nevieta!

Lėja atsisėdo toli nuo manęs, tačiau tokiu kampu, kad man buvo labai patogu sugauti jos žvilgsnį. Ji pažiūrėjo į mane savo susirūpinimo ir pykčio kupinomis akimis ir tyliai tyliai, taip, kad net šalia jos sėdintis žmogus neišgirstų, sukuždėjo: “Tai tavo kaltė”. Aš išgirdau. Buvau vampyras, po galais.

Įnirtingai papurčiau galvą ir vos garsiau už ją, atsakiau: “Tai mudviejų kaltė”. (Niekaip negalėdavau suprasti, kodėl ji gali girdėti beveik taip pat gerai kaip ir vampyras. Turbūt tai buvo susiję su jos išsigimimu, kaip ji pati tai pavadino.)

Ji susiraukė ir nepatenkinta nusisuko į draugus. Aš pažvelgiau į saviškius, kurie, pasirodo, visą laiką mane stebėjo. Nuo mano veido kaip mat dingo ta kvaila šypsena. Teko surimtėti ir dar kartą kartoti pasiteisinimus.

—————————————————————————————–

Po pamokų su Itanu (vienu savo draugelių), nusprendėme nuvažiuoti į užmiestyje kas pora mėnesių vykstančias lenktynes. Aš planavau žiūrėti, o Itanas buvo pasiruošęs dalyvauti. Tai bus jo antros lenktynės, tad jis siaubingai džiūgavo. Prieš pusmetį iš tėvų gautą vieną naujesnių sportinių mašinų, jis saugojo labiau, nei savo akį.

Niekuomet nepatikėtumėt, kur jis laiko savo mašinos raktelį.

Nedidelis pultelis saugiai kabo ant jo penkiametės sesers Kornelijos kaklo.

Kai jis pirmą kartą man tai pasakė, juokiausi keletą savaičių. Dar dabar juokčiausi, bet gerai suprantu, kad gerokai gaučiau į marmūzę.

Kadangi savo mašiną šiai dienai atidaviau Viktorijai, lygiai pusę keturių, mudu su Itanu ir dar vienu prieteliu Džimu (iš kurio tėvai mašiną atėmė tada, kai jis vos neįvažiavo pro savo namo langą), tvarkingai eilute per mišką žygiavom į vienintelį Snoubruko darželį - “Žiburėlis”.

Paprastai vengdavau vietų, kuriose būriuodavosi mažieji. Ne todėl, kad nemėgstu vaikų, priešingai, man jie visai patinka. Tai jų kvapas kliudo.

Maži vaikai pasižymi plonesne oda ir šiltesniu bei šviežesniu krauju. Nesupraskit manęs klaidingai. Niekuomet gyvenime nesužaločiau vaiko. Niekada neragavau jų kraujo, ir, tegu žaibas mane trenkia, neragausiu. Tiesiog… jų kraujo kvapas daug skanesnis, o tai trukdo racionaliai galvoti, pradeda perštėti gerklę ir diegti skrandį. Paprasti alkio požymiai.

Dėkui Dievui, kadangi vakar jau žinojau, kad keliausim į darželį, išgėriau tris maišelius donorų kraujo. Taigi dabar jaučiausi daugiau nei sotus.

Pagaliau priėję nedidelį vieno aukšto pastatą, įėjome į vidų.

Darželį sudarė koridorius, trys didelės klasės ir bendroji virtuvė. Mažam miesteliui kaip Snoubrukas, to pilnai užteko. Šiuo metu darželis talpino 40 mažamečių.

Visi jautėmės kiek nejaukiai (dėl laaabai skirtingų priežasčių), tad ėjome lėtai. Itanas sliūkino priekyje, o mudu su Džimu vilkomės iš paskos.

Pagaliau priėję siauras žydras duris, su geltona B raide, susigrūdom į klasę.

Pirmas dalykas, kurį pastebėjau, buvo kažkoks bernigalis, žyndantis spintos rankeną. Antrasis vaizdas buvo ne ką geresnis - mergaitė, žyndanti barbės galvą. Staiga mano akiratyje atsirado tamsiaplaukė mergina, kuri pribėgo prie berniuko, atitraukė jį nuo spintos rankenos ir pasodino ant kilimėlio, šalia mergytės. Tada ji paėmė iš mergaitės barbę ir meiliai parodė, kaip iš tiesų reikia su šia žaisti.

Negalėjau atitraukti nuo merginos akių. Ji lakstė po visą klasę, skubėdama kokiam pypliui į pagalbą, o prabėgdama pro gražiai besielgiančius, ji vis delnu perbraukdavo jiems per galvas arba pakutendavo smakriukus. Iš to, kaip blizgėjo vaikų akys, žiūrint į nuostabiąją būtybė, buvo akivaizdu, kad jie ją dievina.

Mergina buvo susipynusi juodus plaukus į prancūzišką kasą, tačiau nuo greito judėjimo, kelios garbanos ištrūko ir pradėjo dailiai spyruokliuoti apie baltą taisyklingą veiduką, galais vis užgaudamos rausvas lūpas. Ši fėja buvo tokia panaši į… Ir apsirengusi kaip… O Dieve.

- Lėja?- atsargiai paklausiau.

Ir staiga fėja atsisuko, išplėtė akis, šiek tiek prasižiojo ir švelniai uždėjo delną ant krūtinės.

- Kas per VELNIAS?!- sušuko ji.

Staiga prie jos prilėkė stambi moteriškė, perkopusi penkiasdešimtmetį, ir kimiu balsu sudraudė:

- Lėja, prašyčiau, kalbą. Čia darželis, ne baikerių vakaronė. Pirma diena, o jau atleidi vadžias?

- Atleiskit, ponia Vilisberi,- susigėdusi ji nuleido galvą.- Tačiau pamačiau kai ką, ko tikrai nesitikėjau čia išvysti,- ji pažaibavo akimis.

Ponia Vilisberi niurnėdama nuėjo prie kažkokio vaiko, klykiančio, kad nori ant puoduko.

Kol Itanas žvalgėsi savo sesers, mudu su Džimu nejaukiai mindžikavom prie durų. Po kelių akimirkų prie mūsų pritrepsėjo Lėja, raitodamasi marškinukų rankoves žemyn. Sustojusi prie mūsų, ji palūkuriavo, tada tyliai tarė:

- Kokį velnią tu čia veiki? Ar pasaulyje nėra vietos, kurioje tavęs nebūtų?

- Tu užgauni mano jausmus, Lėja,- apsimestinai susiėmiau už širdies.

Ji pavartė akis.

Tada įsiterpė pamuštasis Džimas:

- Ei! Argi čia ne garsioji Lėja Kesi?- jis nusišypsojo kvaila šypsena ir ištiesė fėjai ranką.- Aš Džimas. Itano ir Alekso draugas.

- Kas tas Itanas?- paklausė ji, net nežvilgtelėdama į vaikino ranką. Kažkodėl pasijutau baisiai išdidus.

Džimas nepasimetė:

- Itanas,- pirštu nurodė į sesers ieškantį vaikiną.- So, kad jau tu Alekso šios savaitės mergina, o Aleksas mano draugas, tai ir tu mano šios savaitės draugė,- pasakė bjauriai šypsodamasis.

Kokia klaida.

- Klausyk, tu, suskretęs neūžauga. Aš. Nesu. Alekso. Mergina. Ir tu tai puikiai žinai, bet kas tau darbo, ar ne? Tu juk kietas,- ji sarkastiškai nusivaipė.- Na, tai klausyk, kietuoli, jeigu mane minėdamas, dar bent kartą pavadinsi šito,- nurodė į mane,- pasipūtėlio mergina, naktį aš ateisiu į tavo kambarį ir nupjausiu tavo liežuvį, o tada prisiųsiu jį tau ant kaktos. Kapiš?

Džimas pakraupęs tik bejėgiškai linktelėjo.

- Tai, ko jūs čia atsivilkot?- dabar ji atsisuko į mane. Vis dar pikta.

- Itanas turi kai ką paimt iš sesės.

- Koks jos vardas?- paklausė Lėja vaikino.

- Tu čia nauja. Vakar tavęs nebuvo. Tai reiškia, kad vardų tu tikrai dar neįsiminei.

- Klausyk, Itanai, mano šiandien tikrai bloga nuotaka, tai gal tiesiog pasakyk savo sesers vardą, ir praskaidrink mano dieną?

- Kornelija. Ji vardu Kornelija,- surūgęs pasidavė Itanas.

Lėja trumpam dingo už nedidukės rausvos spindos, kuri stovėjo šonu, dalindama šią kambario pusę į dvi dalis. Po kelių sekundžių grįžo, už rankos vesdama geltonplaukę mergaitę žalia suknele.

Lėja skeptiškai stebėjo, kaip Itanas mergaitei nuo kaklo atsargiai nukabina grandinėlę. Pamačiusi, kas ant jos kabo, ji suprunkštė ir leido mergaitei grįžti pas drauges.

- Gerai, o dabar, prašau, nykit,- sukomandavo ji.

Džimas su Itanu, jau ragavę Lėjos malonaus būdo, kaip mat apleido kambarį, o mudu su Lėja dar šiek tiek pasibadėm žvilgsniais. Staiga ji ištiesė man ranką ir, mano nuostabai, nusišypsojo.

- Aš atleidžiu tau, kad per tave mano gyvenimas vėl yra pragaras.

Nusijuokiau ir švelniai suėmiau jos šiltą rankutę.

- Tai dabar čia dirbsi?- paklausiau, apsidairydamas.

Staiga jos veide atsirado susirūpinimas:

- Prašau, tik niekam nesakyk.

Nusišypsojau ir linktelėjau.

- Turėsiu tai omeny,- išeidamas tariau.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 25 »

There will be some time generally in most students’ employment opportunities if they are issued an analysis newspaper. This type of project frequently results in a large amount of unwanted anxiousness inside your scholar, which may lead to procrastination and a feeling of misunderstanding and inadequacy. This anxiousness generally is due to the undeniable fact that a lot of students are different and inexperienced due to this variety of publishing. Hardly ever panic-inexperience and unfamiliarity are problems you can actually replace via work on! Coming up with an investigation old fashioned paper is an important section of academics and ought not to be shunned on profile of one’s stress and anxiety. In general, the procedure of authoring an investigation old fashioned paper can be one of the greater amount of fulfilling activities one might deal with in academics. What is actually significantly more, many students continue to handle research in their professions, which is about the very good reasons this subject is so very beneficial. Mit sloan statistics meeting investigating documents coming up with centre Turning out to be a skilled researcher and article author in almost any industry or control requires a large number of perform. One can find few folks to whom this technique happens to come effortlessly. Take into account, even an most master school vets have experienced to learn how to jot down an analysis newspaper at some stage in their occupation. Consequently, with perseverance,corporation and practice, a desire to know (as well as to get some things wrong! ), and, it could be that important of all, fortitude, trainees can discover that she can realize exceptional factors coming from her basic research and composing. Skaitykite toliau… »

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »